ul. Kard. S. Wyszyńskiego 106/U1, Gorzów Wielkopolski
Pon. - Pt. 9.00-18.00
+48 882 142 000
Centrum Stomatologii Tymodent

O nas

Zapraszamy do Centrum Stomatologii TYMO DENT mieszczącego się przy ulicy Wyszyńskiego 106 w „Rezydencji przy Młynie” w Gorzowie Wlkp. Oferujemy Państwu pełen zakres usług stomatologicznych i medycyny estetycznej wykonywanych w przyjaznej atmosferze i pięknym, kojącym wnętrzu.

Nasze gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, urządzenia do pełnej diagnostyki RTG (Pantomogram, zdjęcia zębowe), która jest niezbędna do dokładnej oceny stanu jamy ustnej pacjenta.

Naszym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług stomatologicznych oraz przełamanie barier strachu przed dentystą. Chcemy aby pacjenci wspominali wizyty z sentymentem i uśmiechem. Jesteśmy grupą lekarzy doskonale rozumiejących się w sferach zawodowych jak również w życiu prywatnym co ułatwia nam prace z pacjentami.

Każdy z nas oferuje pełen wachlarz usług, aczkolwiek zespół nasz jest tak dobrany, że poszczególny lekarz specjalizuje się i rozwija w innej dziedzinie stomatologii. Uczestniczymy w licznych kursach, konferencjach, szkoleniach w kraju jak i zagranicą stale podnosząc nasze umiejętności.

Pantomogram RTG
Zdjęcia zębowe
Gabinet przyjazny dzieciom
Wysoce wykwalifikowana kadra lekarska

team
Justyna Górska
Lekarz dentysta, Lekarz medycyny estetycznej
team
Piotr Tymszan
Lekarz dentysta
team
Marta Kaźmierska
Lekarz dentysta
team
Agata Domaszewicz
Lekarz dentysta

Zapraszamy na wizytę!

ul. Kard. S. Wyszyńskego 106/U1
66-400 Gorzów Wielkopolski
+48 882 142 000 biuro@tymodent.pl

tymodent